Marketingová školení pro váš byznys

Marketing mít, či nemít? To je, oč běží třeba i ve vaší firmě. Pokud vám propagace a reklama skomírá nebo ztrácí dech, přišel čas na pořádnou oživující injekci. Ukážeme vám jak na to: proškolíme vás i vaše zaměstnance. A poradíme, jak vás tohle vzdělávání nebude stát ani korunu.

Online marketing od A do Z 

Naučíme vás všechno od Adwords po zákaznickou cestu. 6 let zkušeností jsme vtělili do 6 dnů, během nichž vám předáme cenné know how. Informace, které pomohou restartovat marketing ve vaší firmě. Soustředíme se především na tyto okruhy: 

Kromě toho vám rádi připravíme školení na míru, přesně podle toho, co ve vaší firmě potřebujeme. S námi budete o marketingu přemýšlet strategicky.

Jen 6 dní školení, maximum informací

Stačí, když vzdělávání svých lidí dáte jediný pracovní den po dobu 6 týdnů. Získáte přehled v oblasti online marketingu a rozhodnete se, na co se ve vaší firmě zaměřit. Nezavalíme vás jen suchou teorií, na konkrétních příkladech vám ukážeme, jak pracujeme my. A přidáme taky várku praktických cvičení, která si společně projdeme. Pokud se na dlouhodobé školení necítíte, můžeme vás na dílčí témata proškolit také jednorázově.

S pořádným marketingem může začít každá firma

Naše školení se hodí pro začátečníky až mírně pokročilé. 6denní školení vás danou oblastí provede systematicky – od základů až po ovládání pokročilých marketingových nástrojů. Objevte tajemství dynamického remarketingu, zjistěte, co chtějí lidé na sociálních sítích, nakoukněte pod ruku copywriterovi. Anebo se nechte jen tak inspirovat

Řekněte si o dotaci na školení

Ať už si vyberete školení Online marketing od A do Z, nebo třeba školení PPC reklamy, vždy jde o dobrou volbu. Čas, který investujete do vzdělání svých zaměstnanců nebo sebe samých, se vám brzy v plné míře vrátí. Navíc naše 6denní školení 100% splňuje podmínky pro získání vzdělávací dotace POVEZ II, která vaše školení pokryje až do výše 85 %. Tuto dotaci získáte přes úřad práce. V případě dlouhodobého školení vám navíc ÚP vyplatí náhradu mzdy zaměstnanců za každý školicí den.

Nechte papírování na nás

Díky dotačnímu programu POVEZ II zaplatíte pouze 15 % z ceny školení. O dotaci si buď můžete zažádat sami, a nebo to přehoďte na naše bedra a my to rádi vyřídíme za vás. Jak získat dotaci na vzdělání ve firmě? 

  1. Zaregistrujte se na https://povez.uradprace.cz. Tady také najdete přehled všech dokumentů, které jsou k podání žádosti nezbytné. 
  2. Samotnou žádost o dotaci vyplníte online na stránkách úřadu práce. Zároveň pošlete požadované dokumenty poštou nebo datovou schránkou na pobočku úřadu práce.
  3. Úřad práce žádost posoudí do 30 kalendářních dnů a poté ji schválí.
  4. Školení je nutné zahájit do 6 měsíců od úředního schválení dotace. 

Zajímají Vás naše služby?
Obratem Vám zavoláme!

3 + 9 =

Pole označená * jsou povinná

Kontaktní informace

   Markova 40, 733 01, Karviná 1

   +420 703 140 400

  info@konver.cz

*Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:30

Kde nás najdete