O nás

Děláme online marketing – od návrhu strategie, realizace na klíč až po vyhodnocení a analyzování kampaní. Školíme, poskytujeme konzultace a mentoring.

JSME CERTIFIKOVANÝ GOOGLE PARTNER

Jsme certifikovanými partnery Google a díky tomu můžete vědět, že jsme nabití aktuálními znalostmi, potřebnými pro kompletní a kvalitní služby, které poskytujeme a které Vám online marketing může nabídnout. Jsme ve spojení se společností Google, která nám s prací pomáhá a v mnohých ohledech ji i ulehčuje, tudíž se klientům věnujeme na 110%, aby dosáhli co nejlepších výsledků jde.

ZÍSKALI JSME OVĚŘENÍ SKLIK.CZ A ZBOZI.CZ

Získali jsme ověření Skliku a Zboží pro agentury. Díky ověření máme přístup k know-how přímo od provozovatele.

JSME DRŽITELI MERGADOVÉ CERTIFIKACE

Vlastníme Mergadovou certifikaci a spolupracujeme s Mergadem.

JSME VLASTNÍKY CERTIFIKACE ETARGET PARTNER

Jsme partnerskou agenturou a vlastníci certifikace Etarget Partner, díky které jsme pravidelně školení.

JSME BRONZOVÝ SHOPTET PARTNER

Jak to všechno začalo? Proč se jmenujeme KONVER? 

Psal se rok 2014 a Petr Letocha založil spolu s bývalým kolegou ze Seznamu agenturu KONVER.

Proč zrovna online marketing? 

Už od malička Petra fascinovaly technologie, inovace a v podstatě vše kolem počítačů. Prošel si několika profesemi, ale záhy zjistil, že internetový svět je pro něj to pravé. V Seznamu působil  jako klíčový zaměstnanec, poté pracoval pro Slevomat a nakonec jako nezávislý konzultant a freelancer. Jeho zkušenosti, píle a skvělé nápady se odrážely v úspěšných kampaních, které vedl. Počet klientů stále rostl, a proto se rozhodl založit agenturu. Poskládal tým nadšenců, kteří věřili, že dokáží nemožné. Mezi nimi byla i Lucka Malyszová, v současnosti klíčová osoba Konveru.

Jak to bylo dál?

Podařilo se! Úspěchy se dostavily. Poctivou prací, férovou obchodní politikou vůči klientům a neotřelými, někdy hodně odvážnými nápady, získala agentura přední pozici v online marketingu v Moravskoslezském kraji. 

Těžké začátky za to stály. Díky digitálnímu marketingu pomáhá Konver firmám zvyšovat zisky a dosahovat jejich cílů.

Co umíme?

Jsme hrdým Premier Partnerem Googlu a specialistou Mergado. Uvědomujeme si, že certifikace a průběžné vzdělávání je nutností. Pravidelně se účastníme školení pořádaných Googlem, Seznamem a Facebookem. Skládáme testy a neustále sledujeme trendy, novinky a vývoj.

Naše znalosti předáváme dále. Pořádáme konference, workshopy,
školení a působíme jako nezávislí konzultanti a mentoři.

Jak spravujeme kampaně?

Jsme pedanti se smyslem pro inovace. Vše měříme, vyhodnocujeme efektivitu a navrhujeme nové cesty podle aktuálních trendů. S klienty pracujeme komplexně, neopomíjíme webové prezentace, inspirujeme k novým myšlenkám a směrům… A hlavně nás to baví!

Za co si nás klienti nejvíce cení?

Dle slov našich klientů se o jejich kampaně poctivě staráme a reagujeme spolehlivě a rychle. Efektivní komunikace a dobrá znalost businessu našich klientů nám umožňuje snáze dosáhnout požadovaných výsledků.
Jsme připraveni pomoci v krizových situacích a vždy se chováme fér.

Vraťme se ještě k původní otázce: Jak vznikl název KONVER?

Odborníci na online marketing v tom mají jasno! KONVER znamená KONVERze – zavedený pojem v online marketingu označující splněný cíl v kampaních 🙂

Zajímají Vás naše služby?
Obratem Vám zavoláme!

2 + 4 =

Pole označená * jsou povinná

Kontaktní informace

   Markova 40, 733 01, Karviná 1

   +420 703 140 400

  info@konver.cz

*Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:30

Kde nás najdete