Naše služby

PPC reklama

PAY PER CLICK – Pro někoho cizí slovo a složitý systém, pro naše optimalizátory koníček. S chutí se perou o nejlepší místa ve vyhledávačích a maximální efektivnost investic klientů. To jen dokazuje jejich soutěživost a odhodlání vložit do toho vše, co umí (a že toho umí hodně).

Remarketing

Remarketingem oslovíte přesně ty návštěvníky vašeho webu, kteří o vás stojí a mohou se stát vašimi zákazníky. Využijte sílu tohoto nástroje i vy.

Sociální sítě

Sociální sítě – to je velký trend 21. století. Až se jednou budou učebnice dějepisu snažit popsat atmosféru tohoto století, několik stránek bude pravděpodobně patřit tomuto internetovému fenoménu. Sociální sítě aktivně užívá 42 % obyvatel světa – staly se pro nás jedním z hlavních zdrojů zábavy, nástrojem komunikace, budování vztahů, ale i pomocníkem v kariéře či v podnikání.

Webová analytika

Jako oficiální Google Partner efektivně využíváme program Google Analytics. Díky němu jsme schopni zjistit, jestli vámi investované peníze, například do PPC reklamy, bannerů, SEO optimalizace, PR článků nebo do správy sociálních sítí, jsou opravdu efektivní investicí.

Natáčení dronem

Máte zájem o unikátní záběry ze samotného nebe? Nabízíme profesionální natáčení a focení pomocí dronu na svatbách, oslavách, teambuildingu a mnoho dalšího.

Full servis

Vše na jednom místě! S námi můžete využít všech možností v jednom uceleném balíčku služeb a zvýšit tak výkon a efektivitu vašeho online marketingu.

Zajímají Vás naše služby?
Obratem Vám zavoláme!

1 + 15 =

Pole označená * jsou povinná

Kontaktní informace

   Markova 40, 733 01, Karviná 1

   +420 703 140 400

  info@konver.cz

*Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:30

Kde nás najdete