PPC Reklama

PAY PER CLICK – Pro někoho cizí slovo a složitý systém, pro naše optimalizátory koníček. S chutí se perou o nejlepší místa ve vyhledávačích a maximální efektivnost investic klientů. To jen dokazuje jejich soutěživost a odhodlání vložit do toho vše, co umí (a že toho umí hodně).

Založení PPC kampaní

Samozřejmostí je pro nás vytvoření správné strategie a precizní zpracování PPC kampaní, rozpracovaných do nejmenších detailů vzhledem ke stanoveným cílům. Ze zkušeností víme, že detailně a poctivě vytvořená struktura celého PPC účtu má velký vliv na úspěch kampaní.

Kreativní PPC reklamy

Nejraději vytváříme inzeráty, které přivedou na stránky klientů skutečné zájemce o jejich produkty a služby. Naše kreativita jim zaručuje originální, poutavé a čtivé reklamy. V maximální možné míře využíváme všech možností, které PPC systémy poskytují.

Správa PPC kampaní

Vytvoření účtů a spuštění kampaní je jenom prvním krůčkem k úspěchu. Následuje nelítostný boj o každého potenciálního zákazníka, kterého přivádíme na klientův web. Důležitou součástí je také pravidelné testování inzerátů, hledání nových klíčových slov a sledování trendů při optimalizacích pro vyšší efektivitu kampaní.

Umíme tyto PPC systémy

Seznam S-KLIK

Ve vyhledávání seznamu a napříč všemi jeho službami doprovází uživatele reklama ze seznamáckého PPC systému zvaného Sklik. Pokud se nezobrazujete v předních pozicích přirozeného výsledku hledání a chcete tam být za každou cenu, je vlastně sklik jedinou placenou alternativou. Řekněte nám na jaké klíčové slovo se chcete zobrazovat a my Vás tam dostaneme a budeme se nadále snažit, abyste z předních pozic nevypadli.

GOOGLE ADS

PPC systém Google Ads, již podle názvu, zobrazuje placené reklamy ve vyhledávání nejznámějšího vyhledavače na světě. Jeho síla v Česku se již několik let nesmí podceňovat a PPC spuštěné bez Google Ads jsou vlastně jen poloviční službou. Díky široké škále Google služeb je Google Ads precizně propracovaný a spoustu jeho služeb zatím ostatní provozovatelé PPC jen tiše závidí. O co propracovanější však Google Ads je, je pro spousty inzerentů složitější kampaně nastavit správně. Nezoufejte, naši optimalizátoři splnili přísné podmínky Googlu a po složení nelehkých zkoušek získali certifikát Google Ads a tak naši klienti mohou být v klidu, protože se jim o kampaně starají opravdoví profesionálové. Přidejte se také k našim spokojeným klientům.

ETARGET

Historicky nejstarší PPC systém v ČR je postaven zejména na obsahové síti. Doporučujeme Etarget klientům, kteří potřebují posílit svoji značku, případně prezentovat právě aktuální marketingovou akci a informovat o tom plošně co nejvíce potenciálních zájemců..a to vše za pár korun. Může se pochlubit významnými partnery na českém internetu: Idnes.cz, Blesk, Tyden.cz, Ihned.cz, Denik.cz, Lidovenoviny.cz, mediafax.cz, ceskenoviny.cz, financninoviny.cz, centrum email, ordinace.cz, superhry.cz, csfd.cz

JSME CERTIFIKOVANÝ GOOGLE PARTNER

Jsme certifikovanými partnery Google a díky tomu můžete vědět, že jsme nabití aktuálními znalostmi, potřebnými pro kompletní a kvalitní služby, které poskytujeme a které Vám online marketing může nabídnout. Jsme ve spojení se společností Google, která nám s prací pomáhá a v mnohých ohledech ji i ulehčuje, tudíž se klientům věnujeme na 110%, aby dosáhli co nejlepších výsledků jde.

ZÍSKALI JSME OVĚŘENÍ SKLIK.CZ A ZBOZI.CZ

Získali jsme ověření Skliku a Zboží pro agentury. Díky ověření máme přístup k know-how přímo od provozovatele.

JSME DRŽITELI MERGADOVÉ CERTIFIKACE

Vlastníme Mergadovou certifikaci a spolupracujeme s Mergadem.

JSME VLASTNÍKY CERTIFIKACE ETARGET PARTNER

Jsme partnerskou agenturou a vlastníci certifikace Etarget Partner, díky které jsme pravidelně školení.

JSME BRONZOVÝ SHOPTET PARTNER

Zajímají Vás naše služby?
Obratem Vám zavoláme!

10 + 15 =

Pole označená * jsou povinná

Kontaktní informace

   Markova 40, 733 01, Karviná 1

   +420 703 140 400

  info@konver.cz

*Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:30

Kde nás najdete