Vánoce v době koronaviru

Všichni již tušíme, že letošní Vánoce se budou od těch minulých podstatně lišit. Světová pandemie koronaviru se dotkla každého z nás. I vás. Více než kdy dříve je třeba podpořit ekonomiku a dokázat udržet sebe a svůj business nad vodou. Připravte váš e-shop na vánoční nakupování včas!

Nakupování na e-shopu

Nakupování na e-shopu využívá o 47 % více rodin a o 52 % více starších lidí než před koronavirem. Sami jste zřejmě i na sobě postřehli, že nakupujete jinak – online. Z provozoven a kamenných prodejen jsme se všichni přesunuli do světa online prodeje a e-shopů. Mnoho podnikatelů již pochopilo, že bez online světa se neobejdou. Nejinak to bude s nakupováním vánočních dárků v době, kdy je většina obchodů zavřena. Nebuďte pozadu ani vy! Můžeme vám s tím pomoci.

Víme, že situace není jednoduchá. Ten, kdo neměl před krizí zajištěný online obchod, čelí obrovským finančním problémům. Nemusíte se do onlinu vrhnout sami. Poradíme vám, předáme naše zkušenosti a pomůžeme vám oddechnout si od starostí.

Jsme agentura KONVER a zabýváme se online reklamou a výkonnostním marketingem. Budete zajímavější než konkurence, posílíme váš online business a nastartujeme vám e-commerce. 

Rádi vám pomůžeme v těchto oblastech:

Tipy na online podnikání

  1. Vše, co nezlepšuje aktuální finanční situaci a cashflow, zredukujte nebo stopněte.
  2. Doobjednejte na sklad produkty, které se prodávají a budou prodávat nejlépe. Klíčový produkt přeobjednejte a luxusnější produkty na skladě omezte.
  3. Jestli můžete, zkraťte dobu splatnosti na faktury odběratelů, a prodlužte splatnost dodavatelům > Cílem je stabilizovat cashflow.
  4. Komunikujte pravidelně s vaší komunitou zákazníků. Lidé mají rádi pozornost a velmi dobře si pamatují, kdo se jim počas krize věnoval a kdo ne.
  5. Mnoho lidí teprve s online nákupem začíná. Buďte proto první, kdo je osloví. Zapamatují si vás a budou se k vám vracet.
  6. Pokud máte e-shop a někdo musí být stále na skladě, snažte se rozumně skloubit bezpečnost s efektivitou. Vytvořte efektivní plán směn, aby se skupiny lidí střídaly a navzájem se nepotkávaly. Celková bezpečnost skladů je pro e-shopy naprosto klíčová.

Zajímají Vás naše služby?
Obratem Vám zavoláme!

5 + 12 =

Pole označená * jsou povinná

Kontaktní informace

   Markova 40, 733 01, Karviná 1

   +420 703 140 400

  info@konver.cz

*Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:30

Kde nás najdete